Producentem usługi PanGPS jest firma Ardero z siedzibą w Krakowie, która specjalizuje się w tworzeniu systemów opartych na technologiach GPS oraz GPRS. Bardzo dynamiczny rozwój firmy umożliwia nam zdobywanie nowych obszarów rynku w dziedzinie usług związanych z telemetrią.

Firma  powstała w 2008 roku na początku naszej działalności zajmowaliśmy się projektowaniem, montażem oraz konserwacją szerokiego spektrum elektronicznych systemów zabezpieczeń tak jak monitoring, alarmy, kontrola dostępu czy też systemów przeciwpożarowych.
Od kilku miesięcy zaczęliśmy świadczenie usług monitoringu gps pojazdów, maszyn budowlanych oraz rolniczych, a także osób starszych i dzieci.
Jeśli planujesz montaż jakiegokolwiek systemu zabezpieczeń w tym także monitoring pojazdów gps , rozbudowę lub modernizację skontaktuj się z nami. Chętnie, bez zobowiązań podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz przygotujemy wycenę.
Nasze konsultacje oraz oferty przygotowywane są całkowicie bezpłatnie, zapraszamy do kontaktu – z chęcią odwiedzimy Państwa w dogodnym terminie.
Posiadamy także całodobowy serwis 24h/365 dni w roku jeśli będziesz potrzebował pomocy w razie problemów.

Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Nasi instalatorzy znajdują się w każdym większym mieście na terenie Polski. Nasza główna siedziba znajduje się w Krakowie.