Stała kontrola paliwa

W aplikacji użytkownik ma dostęp do aktualnego spalania pojazdu w danym dniu, sprawdzenia średniego spalania na danej trasie czy nawet ilości paliwa przepalonego na postoju. Ponadto aplikacja pozwala na kontrolowanie tankowań i ubytków poprzez zdarzenie z informacją o ilości zatankowanego paliwa, miejscu i czasie.

Dostęp mobilny

W ramach abonamentu nasi użytkownicy mają dostęp do aplikacji mobilnych działających w oparciu o platformę Android i iOS. Dzięki tej aplikacji są w stanie obejrzeć bieżący stan i pomiary swoich pojazdów lub wygenerować historię trasy za dowolny okres.

Integracja z innymi systemami

Mamy świadomość, że prowadzenie firmy opiera się na korzystaniu z wielu różnych systemów co jest dość uciążliwe. Wychodząc temu naprzeciw stworzyliśmy interfejs integracyjny oparty o technologię REST za pomocą którego dowolny inny system może pobrać bieżące i historyczne informacje o udostępnionych mu pojazdach przez użytkownika systemu.

Nieograniczony dostęp do danych

Nieograniczony dostęp do danych Jako, że nie jesteśmy zwolennikami nakładania ograniczeń to udostępniamy naszym Użytkownikom dostęp do nieograniczonego zakresu danych. Jeżeli jesteś naszym klientem 10 lat to masz dostęp do wszystkich danych z tego okresu. I to bez dodatkowych kosztów!

Wyszukiwarka

Zaawansowana wyszukiwarka W klasycznych aplikacjach wyszukiwarka służy do wyszukiwania adresów. W naszej aplikacji zrobiliśmy małą rewolucję. Dzięki naszej wyszukiwarce jesteś w stanie wywołać historię dowolnie zdefiniowanej konfiguracji pojazdów, jednym kliknięciem wygenerować ulubione raporty czy odnaleźć dowolny pojazd lub miejsce na mapie!

Mapy Google

W platformie PanGPS zastosowano bardzo dokładne i często aktualizowane mapy Google. Użytkownik ma do dyspozycji mapę domyślną, satelitarną, hybrydową, terenową oraz możliwość włączenia informacji o korkach. Ponadto może obserwować swoje pojazdy w widoku Street View.

Rozbudowa instalacji

Rozbudowa instalacji Instalacja w pojeździe może być wzbogacona o dodatkowe urządzenia takie jak między innymi: identyfikator użytkowników, przełącznik trybów pracy, przycisk alarmowy, czujniki pomiaru temperatury lub sondę paliwa. Ponadto urządzenie można zintegrować z dowolnym innym generującym sygnał binarny (np. czujnik obrotu gruszki w betoniarce, czujnik opuszczenia łyżki) lub analogowy (nacisk na oś, ilość cieczy w zbiorniku).

Lokalizacja obiektów w czasie rzeczywistym

Lokalizacja obiektów w czasie rzeczywistym Odświeżanie pozycji nawet co kilka sekund! Aplikacja umożliwia pozycjonowanie pojazdów w czasie rzeczywistym (czasy zgłoszenia co kilka sekund) oraz archiwalne odwzorowanie przebiegu tras (w tym postojów, zatrzymań, prędkości, pobytu w zdefiniowanych miejscach, przejazdu trasą i innych). Co więcej, użytkownik nie ma ograniczonego transferu na komunikację z urządzeniem, więc nie ma obawy o wejście w dodatkowe koszty!

Lokalizacja obiektów bez zasilania

Lokalizacja obiektów bez zasilania Dzięki naszym specjalnym urządzeniom posiadających własne zasilanie oraz szerokiemu wachlarzowi możliwości jego konfiguracji jesteśmy w stanie zainstalować urządzenie do monitorowania obiektu, które pozwoli na monitorowanie obiektu nawet do roku czasu bez potrzeby wymiany baterii. Urządzenie powiadomi Użytkownika jeżeli obiekt opuści zdefiniowany obszar, wykryje ruch lub gdy bateria w urządzeniu będzie na wyczerpaniu. Jest to świetne rozwiązanie do monitorowania naczep, łodzi, kontenerów i innych obiektów bez własnego źródła zasilania. Aplikacja umożliwia pozycjonowanie pojazdów w czasie rzeczywistym (czasy zgłoszenia co kilka sekund) oraz archiwalne odwzorowanie przebiegu tras (w tym postojów, zatrzymań, prędkości, pobytu w zdefiniowanych miejscach, przejazdu trasą i innych). Co więcej, użytkownik nie ma ograniczonego transferu na komunikację z urządzeniem, więc nie ma obawy o wejście w dodatkowe koszty!

Historie i animacje

Historia i animacja W najnowszej wersji aplikacji oddaliśmy użytkownikom do dyspozycji usprawnioną funkcjonalność animacji historii poruszania się pojazdów. Jedną z najciekawszych rzeczy jest możliwość wyświetlania historii tras dla wielu pojazdów jednocześnie. Panel sterowania animacją pozwala na płynną zmianę czasu lub ciągłe odtwarzanie animacji w wybranym tempie. Co więcej, użytkownik sam może wskazać datę, którą chce wyświetlić w animacji. Tryb historyczny poza pozycjami pokazuje również wartości wszystkich pomiarów, które były aktualne we wskazanym czasie.

Analiza stylu jazdy kierowcy

Platforma PanGPS posiada moduł analizy stylu jazdy kierowcy. Urządzenia zbierają informację na temat gwałtownych przyśpieszeń, hamowań lub dynamicznej jeździe w zakrętach. Zliczany jest także czas pracy na biegu jałowym, czas jazdy powyżej ustalonej prędkości, czas jazdy powyżej ustalonych obrotów silnika, stosunek hamowania silnikiem do klasycznego hamowania i wiele innych. Dane te służą do budowy oceny stylu jazdy kierowcy i są oddzielnie zliczane dla każdego przejazdu i prezentowane w raporcie. Ponadto w aplikacji stale jest prezentowana ocena stylu jazdy bazująca na poruszaniu się w ostatnich 24 godzinach.

Powiadomienia i przypomnienia

Powiadomienia i przypomnienia Obecnie nasz system wykrywa i publikuje ponad 60 różnego rodzaju zdarzeń takich jak zanik zasilania, opuszczenie obszaru, dojazd do celu, itp. Moduł powiadomień umożliwia natychmiastowe informowanie użytkownika o danym zdarzeniu za pomocą dymku w aplikacji, wiadomości e-mail, SMS lub wywołaniu specyficznego adresu WWW w przypadku integracji z systemami zewnętrznymi. Natomiast dzięki modułowi przypomnień możliwe jest zdefiniowanie co ile kilometrów lub co jaki czas system ma przypominać o wybranym zdarzeniu dla danego pojazdu. Dzięki temu nigdy więcej nie zostanie przekroczony termin przeglądu, pobrania danych z karty kierowcy lub nie wygaśnie ubezpieczenie.

Raporty i eksport raportów

Raportowanie i eksport Aplikacja udostępnia kilka rodzajów raportu i jest otwarta na ich szybkie dodawanie. Dzięki temu nasi Użytkownicy zawsze mają dane w takiej formie w jakiej oczekują i w krótkim czasie są w stanie podsumować pracę swoich pojazdów. Co więcej raporty są eksportowalne do PDF i XLS co umożliwia ich dalszą obróbkę.
W związku z różnymi oczekiwaniami naszych Klientów i indywidualnymi konfiguracjami zamawianych zestawów w celu otrzymania dostosowanej do Państwa potrzeb oferty prosimy o kontakt z Działem Handlowym za pomocą formularza zamieszczonego poniżej, wiadomości e-mail lub numeru telefonu dostępnego w dziale Kontakt.
Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w ciągu jednego dnia roboczego i po zapoznaniu się z Państwa potrzebami przedstawi spersonalizowaną ofertę handlową.