Promocja!

lokalizator auta GPS OBD

99,00  1,23 

Kategoria:

Opis

Urządzenie (oddane w dzierżawę) za 1,23 zł brutto jest powiązane z umową na czas nieokreślony i opłatą miesięczną 23,37 zł brutto.

Po zakupie dostaniesz od nas:

 • lokalizator GPS firmy Teltonika FMB010,
 • kartę SIM w sieci Play (nielimitowany transfer danych),
 • indywidualne konto na profesjonalnym serwerze (pracujemy na mapach Google),
 • aplikację mobilną na telefon (iOS / Android),
 • całodobowy serwis techniczny,

Istnieje możliwość otrzymania dostępu do systemu monitorowania w celu przetestowania, a także montaż sterowników na terenie całej Polski.

Lokalizator GPS firmy Teltonika FMB010 wpinany w gniazdo OBDII, dostęp do serwera w języku polskim (dostęp do monitorowania online, wyświetlanie pozycji auta w czasie rzeczywistym i historią do 90 dni wstecz, pozycja jest aktualizowana co 10 sekund), aplikacja mobilna na telefon (iOS / Android), telemetryczną kartę SIM do transmisji danych GPRS i całodobowy serwis techniczny.

Lokalizator GPS jest w pełni skonfigurowany do pracy z naszym systemem do monitorowania pojazdów wystarczy podłączyć do zasilania. Śledzenie pojazdu może się odbywać po przez dowolną przeglądarkę internetową np. InternetExplorer, Google Chrome, Operę lub Mozillę. Podgląd jest także możliwy po przez aplikację mobilną, która jest dostępna na androida lub iOS Apple.

Masz 100% pewności że nasz lokalizator będzie działał bez problemu i w 100% spełni Twoje oczekiwania!!!

Funkcje systemu śledzenia – serwer

 • Śledzenie w czasie rzeczywistym. Śledź lokalizację swoich obiektów (pojazdu, osoby, roweru itp.) Online w czasie rzeczywistym. Masz do wyboru kilka. Zobacz dodatkowe informacje o obiektach śledzących: prędkość, dokładny adres, zużycie paliwa, historia podróży itp.
 • Powiadomienia. Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o swoim obiekcie śledzącym: dowiedz się, kiedy obiekt wchodzi lub opuszcza strefę geograficzną, sprawdź, czy przyspiesza i zatrzymuje się. Uzyskaj alarmy SOS, jeśli zostały pojazdy skradzione, a także łatwo włączyć / wyłączyć silnik. Otrzymuj powiadomienia na urządzenia iPhone, Android lub Windows, przez e-mail, aplikację mobilną lub SMS.
 • Historia i raporty. Pobierz i przejrzyj raporty w różnych formatach: XLS, PDF, CSV, TXT. Raporty zawierają różne informacje według daty i nazwy sterownika GPS, w tym: godziny jazdy, postoje, przebytą odległość, zużycie paliwa i wiele innych. Dostępne są również raporty szczegółowe i grupowe
 • Oszczędności paliwa. Z łatwością sprawdzaj poziom paliwa w zbiorniku i zużycie paliwa na trasie w czasie rzeczywistym. Agresywna jazda: szybkie przyspieszenie, przyspieszanie i hamowanie, bezpośrednio wpływające na zużycie paliwa. Popraw zachowania i obniż koszty paliwa (od 5% do 30%). Ponadto kontrola zużycia paliwa jest doskonałym środkiem zapobiegającym oszustwom.
 • Geofencing. Funkcja Geofence umożliwia ustawienie granic geograficznych wokół obszarów, które są dla Ciebie szczególnie interesujące. Otrzymuj automatyczne powiadomienia, gdy obiekt wchodzi lub opuszcza zaznaczone granice.
 • POI i narzędzia. Dzięki narzędziu Points of Interest (POI) możesz dodawać znaczniki w lokalizacjach takich jak: stacja benzynowa, hotel, restauracja itp. Możesz również nazwać to miejsce i dodać opis. Możesz także użyć narzędzi do obliczania odległości między miejscami na mapie.
 • Mobilne aplikacje. Pobierz jedną z naszych mobilnych aplikacji do śledzenia GPS. Zmień swój telefon komórkowy (iPhone, Android, Windows) w GPS tracker i śledź go online w czasie rzeczywistym lub wybierz aplikację klienta mobilnego i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji oprogramowania w swoim smartphonie.
 • Bramka SMS. Natychmiast otrzymasz SMS na swój telefon komórkowy o ważnych wydarzeniach, takich jak: przekroczenie prędkości pojazdu, kradzież, SOS, włączenie / wyłączenie silnika i wiele innych.

 

 

Aplikacja mobilna

 • Zarządzaj pojazdami przez aplikację mobilną.
 • Aplikacja na telefony/tablety (aplikacja pozwala na monitorowanie pojazdów z telefonu lub tabletu). Obsługuje systemy : Android oraz iOS

FMB010 to mały i profesjonalny lokalizator GPS z wewnętrznymi antenami GSM i GPS o wysokiej amplitudzie, który może zbierać współrzędne urządzeń i inne użyteczne dane oraz przesyłać je przez sieć GSM do serwera. To urządzenie doskonale nadaje się do zastosowań, w których potrzebne jest pozyskiwanie lokalizacji odległych obiektów: zarządzanie flotą, wypożyczalnie samochodów, firmy taxi, transport publiczny, firmy logistyczne, samochody osobowe i tak dalej. FMB010 może wykonywać zadania na odległych obiektach, takich jak monitorowanie stanu silnika, kontrolowanie drzwi samochodu itp.

Bluetooth

Zintegrowana technologia Bluetooth umożliwia podłączenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego i różnych innych możliwości podłączania czujników Bluetooth.
Nawiąż połączenia telefoniczne z Twoim pracownikiem przez zestaw słuchawkowy Bluetooth. Bez żadnych nieautoryzowanych połączeń! Upewnij się, że Twój pracownik jest zawsze bezpieczny i użyj zestawu słuchawkowego zamiast telefonu!

 

Karta Micro SD

Nie strać żadnych zapisów z mikro karty SD do 32 GB!
FMB010 będzie przechowywał wszystkie dane w karcie mikro SD podczas jazdy w obszarach, w których GSM nie jest dostępne.

 

Zaawansowana ochrona przed kradzieżą

Zabezpiecz pojazd przed kradzieżą korzystając z zaawansowanych możliwości terminala FMB010. Wykorzystaj opcje Auto Geofencing oraz system detekcji ruchu, aby podnieść bezpieczeństwo i zminimalizować ryzyko kradzieży.

 

System wykrywania kolizji

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników, dzięki inteligentnemu systemowi wykrywania wypadków. Urządzenie FMB010 pozwala na automatyczne wysłanie wiadomości alarmowej w przypadku wykrycia kolizji, dzięki czemu będziesz mógł natychmiast zareagować.

Dane techniczne:

MODUŁ
Nazwa Teltonika TM2500
Technologia GSM / GPRS / GNSS / BLUETOOTH
GNSS
GNSS GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, SBAS, QZSS, DGPS, AGPS
Odbiorca 33 kanał
Czułość śledzenia -165 dBM
Precyzja <3 m
Gorący start <1 s
Ciepły początek <25 s
Chłodny początek <35 s
KOMÓRKOWE
Technologia GSM
Zespoły 2G Czterozakresowy 850/900/1800/1900 MHz
Transfer danych GPRS Multi-Slot Class 12 (do 240 kb / s)
Obsługa danych SMS (tekst / dane)
MOC
Zakres napięcia wejściowego 10 – 30 V DC z ochroną przepięciową
Bateria zapasowa Akumulator litowo-jonowy 170 mAh 3,7 V (0,63 Wh)
Pobór energii Przy 12V <5 mA (Ultra Deep Sleep)
Przy 12V <7 mA (Deep Sleep)
Przy 12V <7 mA (Online Sleep)
Przy 12V <8 mA (GPS Sleep)
Przy 12V <28 mA (nominalnie)
BLUETOOTH
Specyfikacja 4.0 + LE
Obsługiwane urządzenia peryferyjne Czujnik temperatury i wilgotności, zestaw słuchawkowy, skaner kodów kreskowych Inateck, obsługa uniwersalnych czujników BLE
BERŁO
Wejścia cyfrowe 1
Połączenie Gniazdo ODBII
Antena GNSS Wewnętrzny wysoki zysk
Antena komórkowa Wewnętrzny wysoki zysk
USB 2.0 Micro-USB
Sygnalizacja LED 2 diody LED stanu
SIM Micro-SIM
Pamięć 128 MB wewnętrznej pamięci flash
SPECYFIKACJA FIZYCZNA
Wymiary 50,7 x 49,6 x 25 mm (dł. X szer. X wys.)
Waga 63 g
ŚRODOWISKO DZIAŁANIA
Temperatura pracy (bez akumulatora) Od -25 ° C do +55 ° C
Temperatura przechowywania (bez baterii) Od -40 ° C do +70 ° C
Wilgotność pracy 5% do 95% bez kondensacji
Stopień ochrony przed wnikaniem IP41
Temperatura ładowania akumulatora 0 ° C do +45 ° C
Temperatura rozładowania akumulatora Od -20 ° C do +60 ° C
Temperatura przechowywania baterii -20 ° C do +45 ° C przez 1 miesiąc
-20 ° C do +35 ° C przez 6 miesięcy
FUNKCJE
Czujniki Akcelerometr
Scenariusze Zielona jazda, wykrywanie przekroczenia prędkości, wykrywanie zatoru, licznik paliwa GNSS, wykrywanie nadmiernego biegu jałowego, wykrywanie odłączenia, wykrywanie holowania, wykrywanie kolizji, automatyczne ustalanie odległości, ręczne ustalanie odległości, podróż
Tryby spania GPS Sleep, Online Deep Sleep, Deep Sleep, Ultra Deep Sleep
Konfiguracja i aktualizacja oprogramowania układowego FOTA Web, FOTA, Teltonika Configurator (USB, Bluetooth), aplikacja mobilna FMBT (Konfiguracja)
SMS Konfiguracja, zdarzenia, debugowanie
Polecenia GPRS Konfiguracja, debugowanie
Synchronizacja czasu GPS, NITZ, NTP
Wykrywanie zapłonu Wejście cyfrowe 1, akcelerometr, zewnętrzne napięcie zasilania
CERTYFIKACJA I HOMOLOGACJE
Regulacyjne CE / RED, znak E, EAC, RoHS, REACH

Schemat lokalizatora GPS FMB010

Po zakupie dostaniesz od nas:

 • lokalizator GPS firmy Teltonika FMB010,
 • kartę SIM w sieci Play (nielimitowany transfer danych),
 • indywidualne konto na profesjonalnym serwerze (pracujemy na mapach Google),
 • aplikację mobilną na telefon (iOS / Android),
 • całodobowy serwis techniczny,

Istnieje możliwość otrzymania dostępu do systemu monitorowania w celu przetestowania, a także montaż sterowników na terenie całej Polski.

Urządzenie (oddane w dzierżawę) za 1,23 zł brutto jest powiązane z umową na czas nieokreślony i opłatą miesięczną 23,37 zł brutto.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “lokalizator auta GPS OBD”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz lubić także…